Segíteni jó!

Ha ismered ezt az érzést, vagy szeretnéd megismerni,  gyere segíts annyit, amennyit tudsz.

Keresd meg, milyen típusú önkéntes munkával tudsz csatlakozni hozzánk:

Táborainkban önkéntesség

Ha van szabadidőd, és már elmúltál húszéves? Gyere el tábori önkéntesnek, Ha ide jelentkezel, a táborainkban segíthetsz.

Térteremtő önkéntesség

Ha kevés a szabadidőd, de szereted a kertépítészeti, vagy az irodai munkát, gyere hozzánk , és vállalj párnapos önkéntességet!Ha szeretnél organikus technikával épülő kertteremtő folyamatokban részt venni itt a helyed! Vagy segíts nekünk adminisztrálni, fordítani, honlapot frissíteni, pakolni, kézbesíteni, vagy anyagot beszerezni.

Közösségi szolgálat

Megállapodás keretében a Habitus Alapítvány vállalja, hogy a külön felsorolt középiskolák diákjai számára közösségi szolgálatra lehetőséget biztosít a következő tevékenységek valamelyikének a megvalósításával: Előre megszervezett időpontokban, kertépítészeti munkákhoz kertépítész mérnök vezetésével asszisztensi feladatok végzése, melyek során a diákok az organikus kert, és tájépítészet speciális fogásaival ismerkedhetnek meg, melyeket később saját életterükben is megvalósíthatnak (lásd galéria Lélekzug kollázs).

A Lélekzug Magyarpolányban -TOP-1.2.1-15-VE1-2016-00006 pályázat keretei között -megvalósuló mentálhigiénés tréning központ. A működtető Habitus Mentálhigiénés Alapítvány küldetésfeladatai között kiemelten kezeli a fiatalok felkészítését a családi életre, kommunikációjuk, önismeretük fejlesztésével. A kidolgozás alatt lévő mentálhigiénés edukációs program kialakításában, tesztelésében mint leendő felhasználók, véleményalkotásukkal, és a programok kipróbálásával vesznek részt a diákok.

Jelentkezésedet várja:

Gaál Orsolya