Női táborok

Magyarpolányban női önismereti táborokat 2001 óta szervezünk
noitabor mp

nőiességünk tudatos megélése, női szerepeink egyre sikeresebb működtetéséért. Relaxációs, imaginációs módszerek mellett festői környezetben (nemzeti örökség része műemlék utcában) vidámság nevetés, üvegfestés, hennázás, montázskészítés, rajz, festés, tánc?. segít az önismeret mélyítésében. Életképeket lásd a galériában.

Eötvös táborok

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

A budapesti Eötvös József Gimnázium Önismereti táborai:

Pomázon 2000-ben: az akkor 10-es osztály 7 napos kommunikáció fejlesztő, önismereti táborában közösség és egyéniség egyaránt formálódott, hitelesen mesélnek a galériában található képek.
A gimnázium balatonparti Alsó-Bélatelepen  lévő táborában évről évre az alábbi táborok voltak:?Álomtábor?,? ?Relaxációs tábor?,Meditációs tábor?,? A pszichoszomatikus betegségek?,?Stressz és stresszkezelés lehetőségei?.

eötvöstábor

?Március a Nőké?

március a nőké

Alapítványunk 2006. március 25-26-án rendezvényt szervezett az Aranytíz Művelődési Központban. A rendezvényt az Ifjúsági, Családügyi, Szociális és Esélyegyenlőségi Minisztérium támogatta.  A workshopok és előadások a női szerepeket járták körül, Gyermekvállalás-Anyaság, Szingliség-Nőiség és Elengedés-Gyász témákban.

Bővebben: ?Március a Nőké?

A párkapcsolatokért a Veszprémi Egyetemi Napokon

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

A Veszprémi Egyetemi Napokon az egyetemisták párkapcsolati kommunikációját segítő programokkal jelenünk meg!

2012.04.28-án 14 órától:

1./ Párkapcsolati filmklub-Máté Gyöngyvér beszélget a hallgatókkal a párkapcsolatok indulásáról ,és elmélyüléséről a férfi,és a női szempontok szerint.

2./

Összeillünk? Mi lesz velünk?

Honnan tudhatnám?

Párkapcsolati lehetőségek tudatosítása interaktív, játékos módon.

Esszenciacseppek Dr.Tessely Karolina 20 éves pszichoterapeutai gyakorlatából.