Események betöltése

« All Events

• Ez az esemény elmúlt.

Tündérkert építés

2019. június 1. - 2019. június 2.

Ha nincs még programod június első hétvégéjére, akkor van egy jó, ha már van terved, akkor pedig van egy még jobb ötletünk !!!
Tündérkertet építünk, gyere el, ismerd meg a Lélekzugfa meséje történetét, és tudd meg, hogyan teszel ezzel egy igazán jó ügyért; amikor együtt a magyar mentális egészségturizmus csíráit egyengetjük.
Közösségi kert-építkezünk, lelket, kertet, virágot gondozunk, és nem csak dolgozunk, hanem jó csapatként, minőségi időt töltünk együtt; mindegy, hogy csak pár órára, vagy két napra tudsz csatlakozni!
Miközben pedig az önkéntes munkáddal, egy szuper csapatban segítesz értéket teremteni, annyit azért már most elárulhatunk, hogy sem fizikailag, sem mentálisan nem kell extrém terhelésre számítanod.

Az építkezést minden nap 10 és 18 óra közöttre tervezzük, ha pedig előre jelzed az érkezésedet a +36 70 5927328-as telefonszámos Gaál Orsinál, akkor enni- és innivalót, valamint szállást is biztosítunk Neked.

Társat, társaságot, családot, barátot, csapatot hozni ér,

minden segítő kezet örömmel és sok-sok szeretettel várunk!

A Bakony, erdők, madarak, virágok, csend és béke fogad!

Kezdés:
2019. június 1.