Események betöltése

« Minden esemény

Tudatosságom növelése az elfogadás és jelen-lét – mindfullness élményén keresztül

2020. július 8.|08:00 - 2020. július 12.|17:00

A koronavírus járvány miatt egyelőre felfüggesztjük a tábort. Jelentkezni fogunk további információval, ha változik a helyzet. Köszönjük megértéseteket!

A jelen pillanat megélésén keresztül ismerd fel sémáid, saját szükségleteidre figyelve lépj ki a robotpilóta üzemmódból.

címmel

2020.július 8-tól 12-ig tartjuk

a Habitus Mentálhigiénés Alapítvány

szervezésében

hagyományos női önismereti táborunkat

Magyarpolányban

Mennyire tudod irányítani az életed robotpilóta üzemmódban? Most élj, örülj a jelen pillanatnak, halljuk sokszor. Vajon, hogyan lehet ezt a rohanó mindennapokban alkalmazni?

Milyen sémák irányítják érzéseidet reakcióidat? Milyen mintázatok, érzelmi és viselkedési keretek határozzák meg a mindennapokat?

„A tudatos jelenlét azt jelenti, hogy teljes figyelmünkkel ítélkezésmentesen fordulunk a jelen pillanat felé.”

(Jon Kabbat Zinn)

A jelen pillanat tapasztalásán és megosztásán keresztül megélhetővé és elfogadhatóvá válik a jelen. Minden egyes jelenlévő „itt és most” élménye és nézőpontja gazdagítja a többiekét.

„A világos látáshoz néha elegendő a nézőpont megváltoztatása.”

(Antoine de Saint-Exupéry)

Tábor helyszíne: Magyarpolány Petőfi u. 40.

Jelentkezésedet várják a táborvezetők:

Dr. Tessely Karolina                                                             Balog Melinda

+36702116450                                                                      +36209372220

Kezdés:
2020. július 8.|08:00